![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leales | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: West Lafayette, IN, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | The Fugitive (1993) - Aug 18, 2007 |
| 78 | Gladiator (2000) - Aug 18, 2007 |
| 74 | Basic Instinct (1992) - Aug 18, 2007 |
| 74 | The Game (1997) - Aug 18, 2007 |
| 65 | Predator (1987) - Aug 18, 2007 |
| 45 | Sideways (2004) - Aug 18, 2007 |
| 54 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Aug 18, 2007 |
| 65 | Constantine (2005) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Little Women (1994) - Aug 18, 2007 |
| 72 | The Mummy (1999) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |