![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lebasi | |
![]() |
Cinema Addict - 2465 Films Ranked
Member Since: Mar 10, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 2 | The Tourist (2010) - Jan 29, 2012 |
| 2 | The American (2010) - Jan 29, 2012 |
| 3 | Role Models (2008) - Jan 29, 2012 |
| 4 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 29, 2012 |
| 4 | The Ghost Writer (2010) - Jan 29, 2012 |
| 3 | Beyond a Reasonable Doubt (2009) - Jan 29, 2012 |
| 4 | Hairspray (2007) - Jan 29, 2012 |
| 3 | Flawless (1999) - Jan 29, 2012 |
| 4 | Toy Story 3 (2010) - Dec 26, 2011 |
| 3 | Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |