![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lebnof | |
![]() |
Cinema Addict - 1536 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2010
Location: Slovenia
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Red State (2011) - Feb 06, 2012 |
| 49 | Chronicle (2012) - Feb 05, 2012 |
| 33 | X (2011) - Feb 01, 2012 |
| 64 | The Inbetweeners Movie (2011) - Feb 01, 2012 |
| 44 | Big River Man (2009) - Jan 31, 2012 |
| 10 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Jan 30, 2012 |
| 74 | A Dangerous Method (2011) - Jan 30, 2012 |
| 19 | Paranormal Activity 3 (2011) - Jan 15, 2012 |
| 51 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Jan 12, 2012 |
| 24 | Don't Be Afraid of the Dark (2011) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |