![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lecorbeau | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Big Lebowski (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blue Velvet (1986) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Boondock Saints (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Brother (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Death to Smoochy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Equilibrium (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Evil Dead II (1987) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |