![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ledawg1138 | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2011
Location: Asheville, North Carolina, USA
|
|
Bio: I'm a gamer, movie buff, cartoon geek, and a smooth criminal.
| |

| 60 | Thunderball (1965) - Feb 03, 2011 |
| 100 | Goldfinger (1964) - Feb 03, 2011 |
| 90 | From Russia with Love (1963) - Feb 03, 2011 |
| 90 | Dr. No (1962) - Feb 03, 2011 |
| 70 | Some Like It Hot (1959) - Feb 03, 2011 |
| 50 | Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Jan 26, 2011 |
| 70 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Jan 26, 2011 |
| 80 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Jan 26, 2011 |
| 10 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Jan 26, 2011 |
| 80 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Jan 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |