![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lee551902 | |
![]() |
Movie Buff - 289 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2008
|

| 100 | Dave (1993) - Jun 03, 2008 |
| 66 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jun 03, 2008 |
| 66 | Escape from New York (1981) - Jun 03, 2008 |
| 66 | The Sixth Sense (1999) - Jun 03, 2008 |
| 66 | The Princess Bride (1987) - Jun 03, 2008 |
| 50 | The Matrix (1999) - Jun 03, 2008 |
| 90 | Star Trek: First Contact (1996) - Jun 03, 2008 |
| 70 | The Rocketeer (1991) - Jun 03, 2008 |
| 66 | Red Dragon (2002) - Jun 03, 2008 |
| 75 | Rounders (1998) - Jun 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |