Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
leeglf
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: May 8, 2007
Location: UK
Recent Rankings
94 Iron Man (2008) - Jan 12, 2010
92 Eagle Eye (2008) - Jan 12, 2010
92 Ghostbusters II (1989) - Aug 28, 2009
94 Platoon (1986) - Aug 28, 2009
90 Batman Begins (2005) - Aug 28, 2009
88 Three Monkeys (2008) - Aug 28, 2009
88 Hudson Hawk (1991) - Aug 28, 2009
78 Snakes on a Plane (2006) - Aug 28, 2009
89 Face/Off (1997) - Aug 28, 2009
85 Crank (2006) - Aug 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with leeglf. Why not go rank more films, then come back and check it out again?