![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leeloo | |
![]() |
Cinema Addict - 1157 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2011
|

| 80 | Stand by Me (1986) - May 24, 2012 |
| 80 | The Time Machine (1960) - May 13, 2012 |
| 60 | Blue Valentine (2010) - Apr 23, 2012 |
| 50 | Iron Sky (2012) - Apr 19, 2012 |
| 70 | Mulholland Drive (2001) - Apr 15, 2012 |
| 60 | 30 Minutes or Less (2011) - Apr 14, 2012 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 14, 2012 |
| 40 | Just Friends (2005) - Apr 14, 2012 |
| 55 | Angel (2007) - Apr 14, 2012 |
| 75 | Lawrence of Arabia (1962) - Apr 12, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |