![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leethos | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2006
Location: USA
|

| 42 | Poison Ivy (1992) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Saturday Night Fever (1977) - Aug 13, 2007 |
| 2 | Van Helsing (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Aug 13, 2007 |
| 88 | 12 Monkeys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Planes, Trains and Automobiles (1987) - Aug 13, 2007 |
| 85 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Party Monster (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Romeo Must Die (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |