![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lefdeppard | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2006
Location: USA
|

| 75 | There's Something About Mary (1998) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Road Trip (2000) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Deep Blue (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Gothika (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Bulworth (1998) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Perfect Score (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Arlington Road (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |