Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lefteris
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2007
Location: Athens, Greece
Recent Rankings
94 The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 02, 2007
42 G.I. Jane (1997) - Sep 08, 2007
85 Blade (1998) - Sep 08, 2007
75 Good Morning, Vietnam (1987) - Sep 08, 2007
71 Space Cowboys (2000) - Sep 08, 2007
60 Kinsey (2004) - Sep 08, 2007
50 Starsky & Hutch (2004) - Sep 08, 2007
73 Boogie Nights (1997) - Sep 08, 2007
72 Philadelphia (1993) - Sep 08, 2007
90 Highlander (1986) - Sep 08, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lefteris. Why not go rank more films, then come back and check it out again?