![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
legabil | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2009
Location: Markdale, Ontario, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | Beauty and the Beast (1991) - Apr 24, 2009 |
| 75 | Crash (2005) - Apr 24, 2009 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Apr 24, 2009 |
| 65 | Deep Blue Sea (1999) - Apr 24, 2009 |
| 80 | The Green Mile (1999) - Apr 24, 2009 |
| 78 | Schindler's List (1993) - Apr 24, 2009 |
| 70 | Stardust (2007) - Apr 24, 2009 |
| 80 | The Godfather (1972) - Apr 24, 2009 |
| 50 | Beethoven (1992) - Apr 24, 2009 |
| 65 | Dogville (2003) - Apr 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |