![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leggie | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2010
Location: Sweden
|

| 88 | A Beautiful Mind (2001) - Jun 21, 2010 |
| 88 | Cashback (2006) - Jun 21, 2010 |
| 93 | A Serious Man (2009) - Jun 21, 2010 |
| 85 | Blood Diamond (2006) - Jun 21, 2010 |
| 88 | Shutter Island (2010) - Jun 21, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Jun 21, 2010 |
| 75 | Carlito's Way (1993) - Jun 21, 2010 |
| 77 | Donnie Brasco (1997) - Jun 21, 2010 |
| 80 | Law Abiding Citizen (2009) - Jun 21, 2010 |
| 89 | Seven Pounds (2008) - Jun 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |