![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leggily | |
![]() |
Film Freak - 519 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2008
Location: hamilton, on, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Junior (1994) - Oct 17, 2008 |
| 70 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Oct 17, 2008 |
| 90 | Burn After Reading (2008) - Oct 12, 2008 |
| 90 | WALL·E (2008) - Oct 12, 2008 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Oct 12, 2008 |
| 60 | Death Becomes Her (1992) - Jun 04, 2008 |
| 75 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Jun 04, 2008 |
| 60 | Freddy Vs. Jason (2003) - Jun 04, 2008 |
| 85 | The Princess Diaries (2001) - Jun 04, 2008 |
| 80 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jun 04, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |