![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
legoman666 | |
![]() |
Movie Buff - 462 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2009
Location: USA
Gender: Male
|
|
Bio: I like what I like.
| |

| 78 | Machete (2010) - Dec 02, 2010 |
| 70 | Red (2010) - Dec 02, 2010 |
| 55 | Wall Street: Money Never Sleeps (2010) - Dec 02, 2010 |
| 89 | The Social Network (2010) - Dec 02, 2010 |
| 78 | Stick It (2006) - Dec 02, 2010 |
| 82 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Dec 02, 2010 |
| 35 | Resident Evil: Afterlife (2010) - Dec 02, 2010 |
| 84 | The Man from Earth (2007) - Dec 02, 2010 |
| 70 | Public Enemies (2009) - Dec 02, 2010 |
| 85 | Inception (2010) - Dec 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |