![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leibun | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
Location: New York, NY/USA, USA
|

| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 06, 2010 |
| 75 | Wedding Crashers (2005) - Jan 06, 2010 |
| 70 | Speed (1994) - Jan 06, 2010 |
| 80 | Moulin Rouge! (2001) - Jan 06, 2010 |
| 80 | Just Married (2003) - Jan 06, 2010 |
| 70 | Cars (2006) - Jan 06, 2010 |
| 90 | Where the Wild Things Are (2009) - Jan 06, 2010 |
| 80 | Blade Runner (1982) - Jan 06, 2010 |
| 95 | Being John Malkovich (1999) - Jan 06, 2010 |
| 65 | Meet the Fockers (2004) - Jan 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |