![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leif erikson | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2011
Location: Turkey
|

| 70 | Clouds of May (1999) - Apr 29, 2012 |
| 70 | Stroszek (1977) - May 03, 2011 |
| 70 | Paris, Texas (1984) - May 03, 2011 |
| 85 | You, the Living (2007) - May 03, 2011 |
| 70 | The Middle of the World (2003) - May 03, 2011 |
| 60 | Kaybedenler Kulübü (2011) - May 03, 2011 |
| 95 | Incendies (2010) - May 03, 2011 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Apr 08, 2011 |
| 80 | There Will Be Blood (2007) - Apr 08, 2011 |
| 75 | Dead Poets Society (1989) - Apr 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |