![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leifw | |
![]() |
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Mystery Science Theater 3000: The Movie (1996) - Aug 22, 2007 |
| 40 | Romancing the Stone (1984) - Aug 22, 2007 |
| 87 | Serenity (2005) - Aug 22, 2007 |
| 43 | Short Circuit (1986) - Aug 22, 2007 |
| 40 | Adventures in Babysitting (1987) - Aug 22, 2007 |
| 34 | Mission to Mars (2000) - Aug 22, 2007 |
| 69 | This Is Spinal Tap (1984) - Aug 22, 2007 |
| 45 | Canadian Bacon (1995) - Aug 22, 2007 |
| 58 | Seven Samurai (1954) - Aug 22, 2007 |
| 63 | Starship Troopers (1997) - Aug 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |