Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
leist
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2008
Location: USA
Recent Rankings
75 Bad Boy Bubby (1993) - May 29, 2010
75 Happiness (1998) - May 29, 2010
75 American History X (1998) - Aug 29, 2008
40 8 Mile (2002) - Aug 29, 2008
65 Devil's Advocate (1997) - Aug 29, 2008
60 Edward Scissorhands (1990) - Aug 29, 2008
75 Vanilla Sky (2001) - Aug 29, 2008
65 The Sixth Sense (1999) - Aug 29, 2008
60 The Science of Sleep (2006) - Aug 29, 2008
50 Blade Runner (1982) - Aug 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with leist. Why not go rank more films, then come back and check it out again?