![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lektronik | |
![]() |
Movie Buff - 181 Films Ranked
Member Since: Jan 26, 2009
Location: Pasadena, CA, USA
Age: 23
Gender: Male
Status: Single
|
|
Message Sent!
Bio: I don't hate movies.
| |

| 80 | The Others (2001) - Jan 24, 2012 |
| 80 | Contagion (2011) - Dec 12, 2011 |
| 90 | Another Earth (2011) - Dec 04, 2011 |
| 90 | Melancholia (2011) - Dec 04, 2011 |
| 80 | The Tree of Life (2011) - Jul 06, 2011 |
| 55 | The Hangover Part II (2011) - Jun 19, 2011 |
| 90 | Bridesmaids (2011) - May 29, 2011 |
| 75 | Insidious (2010) - May 06, 2011 |
| 85 | Scream 4 (2011) - May 06, 2011 |
| 30 | Yogi Bear (2010) - Mar 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |