Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lemfre
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2008
Location: Bree, Belgium
Recent Rankings
94 Crash (2005) - Jun 05, 2008
95 The Lake House (2006) - Jun 05, 2008
83 Demolition Man (1993) - Jun 05, 2008
93 Passenger 57 (1992) - Jun 05, 2008
89 Drop Zone (1994) - Jun 05, 2008
91 Money Train (1995) - Jun 05, 2008
94 Blade II (2002) - Jun 05, 2008
93 Blade (1998) - Jun 05, 2008
94 Undisputed (2002) - Jun 05, 2008
80 Liberty Stands Still (2002) - Jun 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lemfre. Why not go rank more films, then come back and check it out again?