lemmingman

lemmingman
Movie Buff - 461 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 73% In Bruges (2008) - Rated 21 Mar 2013
21 1% Daddy Day Care (2003) - Rated 21 Mar 2013
76 39% Mulan (1998) - Rated 25 Jan 2013
88 77% Shame (2011) - Rated 25 Jan 2013
23 1% The Longest Yard (2005) - Rated 25 Jan 2013
89 82% The Wild Bunch (1969) - Rated 25 Jan 2013
15 0% Little Nicky (2000) - Rated 25 Jan 2013
40 8% White Chicks (2004) - Rated 25 Jan 2013
74 34% Men in Black II (2002) - Rated 25 Jan 2013
65 24% Robin Hood (1973) - Rated 25 Jan 2013