Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lemmykoopa
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2006
Location: Belgium
Recent Rankings
90 Akira (1988) - Aug 13, 2007
65 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
80 Alien (1979) - Aug 13, 2007
100 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
90 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
90 American History X (1998) - Aug 13, 2007
50 Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007
50 Basic (2003) - Aug 13, 2007
90 Basic Instinct (1992) - Aug 13, 2007
65 Big Fish (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lemmykoopa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?