![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lemonadkins | |
![]() |
Film Freak - 591 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2008
Location: Dayton, OH, USA
|
|
Bio: American teaching in China
| |

| 91 | American Movie (1999) - May 25, 2010 |
| 87 | WALL·E (2008) - May 15, 2009 |
| 83 | The Dark Knight (2008) - May 15, 2009 |
| 88 | Ratatouille (2007) - May 15, 2009 |
| 85 | Welcome to Mooseport (2004) - May 15, 2009 |
| 83 | Pineapple Express (2008) - May 15, 2009 |
| 86 | My Neighbor Totoro (1988) - May 15, 2009 |
| 88 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 15, 2009 |
| 88 | Lilo & Stitch (2002) - May 15, 2009 |
| 86 | Bad Santa (2003) - Jan 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |