lemonjus

lemonjus
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 12% My Life as a Dog (1985) - Rated 30 Oct 2008
92 66% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 30 Oct 2008
30 2% RoboCop (1987) - Rated 05 Oct 2008
50 12% Rocky V (1990) - Rated 05 Oct 2008
50 12% Spider-Man (2002) - Rated 05 Oct 2008
60 19% Die Hard (1988) - Rated 05 Oct 2008
30 2% Under Siege (1992) - Rated 05 Oct 2008
60 19% Spider-Man 3 (2007) - Rated 05 Oct 2008
91 60% Reservoir Dogs (1992) - Rated 05 Oct 2008
30 2% Police Academy 3: Back in Training (1986) - Rated 05 Oct 2008