![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lemuria | |
![]() |
Movie Buff - 384 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2009
Location: Izmir, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The Skin I Live In (2011) - Jan 13, 2012 |
| 65 | Tucker & Dale vs Evil (2010) - Jan 11, 2012 |
| 90 | Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Jan 09, 2012 |
| 95 | A Separation (2011) - Jan 06, 2012 |
| 90 | Darbareye Elly (2009) - Jan 05, 2012 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Dec 27, 2011 |
| 40 | Captain America: The First Avenger (2011) - Dec 16, 2011 |
| 55 | Thor (2011) - Dec 14, 2011 |
| 60 | X-Men: First Class (2011) - Dec 12, 2011 |
| 80 | Cigarette Burns (2005) - Dec 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |