![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lencage | |
![]() |
Film Freak - 613 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2006
Age: 46
Gender: Male
Status: Attached
|

| 92 | Open Range (2003) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Groundhog Day (1993) - Aug 13, 2007 |
| 70 | First Daughter (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | White Noise (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Scorpion King (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Derailed (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Signs (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |