Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lenynha
Film Freak - 505 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2011
Location: Fpolis, SC, Brazil
Bio: I'm a crazy chick who loves movies.
Recent Rankings
89 The Descendants (2011) - Mar 22, 2012
89 The Exorcist (1973) - Mar 21, 2012
78 Monster House (2006) - Mar 21, 2012
88 The Edukators (2004) - Mar 21, 2012
95 Marley & Me (2008) - Mar 21, 2012
Mini-Review: A beautiful story about a perfect dog. Of course the book it's a wonderful way to know about Marley, but the movie it's very good too. The actors, the screenplay and the story about this amazing animal are a perfect combination! Love this movie.
90 Lethal Weapon (1987) - Mar 21, 2012
71 xXx (2002) - Mar 21, 2012
77 The Weather Man (2005) - Mar 21, 2012
74 Paranormal Activity (2009) - Mar 21, 2012
74 House on Haunted Hill (1999) - Mar 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lenynha. Why not go rank more films, then come back and check it out again?