![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leonardT88 | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Glory (1989) - Jan 19, 2009 |
| 83 | Ghost (1990) - Jan 19, 2009 |
| 84 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jan 19, 2009 |
| 71 | Fantastic Four (2005) - Jan 19, 2009 |
| 82 | Bad Boys II (2003) - Jan 19, 2009 |
| 90 | The Matrix Revolutions (2003) - Jan 19, 2009 |
| 76 | The Land Before Time (1988) - Jan 19, 2009 |
| 83 | Die Hard 2 (1990) - Jan 19, 2009 |
| 60 | Air Bud (1997) - Jan 19, 2009 |
| 59 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |