leonte01

leonte01
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2008
Location: Harlan, IN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 23 Aug 2008
82 23% Sleepy Hollow (1999) - Rated 23 Aug 2008
87 51% The Land Before Time (1988) - Rated 23 Aug 2008
99 98% There Will Be Blood (2007) - Rated 23 Aug 2008
90 67% Dances with Wolves (1990) - Rated 23 Aug 2008
85 41% American Beauty (1999) - Rated 23 Aug 2008
89 57% A Bug's Life (1998) - Rated 23 Aug 2008
83 31% War of the Worlds (2005) - Rated 23 Aug 2008
80 13% Bridge to Terabithia (2007) - Rated 23 Aug 2008
95 87% Fried Green Tomatoes (1991) - Rated 23 Aug 2008