Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
leperhead
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2009
Location: worcester, UK
Recent Rankings
93 Knowing (2009) - Jul 12, 2009
90 Marley & Me (2008) - Jul 12, 2009
86 The Notebook (2004) - Jul 12, 2009
90 Platoon (1986) - Jul 12, 2009
67 Apocalypse Now (1979) - Jul 12, 2009
90 Shocking Dark (1990) - Jul 12, 2009
83 The Terminator (1984) - Jul 12, 2009
84 Babel (2006) - Jul 12, 2009
98 The Mist (2007) - Jul 12, 2009
38 Twilight (2008) - Jul 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with leperhead. Why not go rank more films, then come back and check it out again?