![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lepi | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
Location: UK
|

| 88 T9 | The King and the Mockingbird (1980) - Jul 08, 2010 |
| 81 T9 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Jul 08, 2010 |
| 88 T9 | A Clockwork Orange (1971) - Jul 08, 2010 |
| 95 T10 | Oldboy (2003) - Jul 08, 2010 |
| 9 T2 | Be Kind Rewind (2008) - Jul 08, 2010 |
| 90 T10 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 06, 2010 |
| 17 T3 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 06, 2010 |
| 6 T1 | Friday the 13th: The Final Chapter (1984) - Jul 06, 2010 |
| 6 T1 | Amityville 1992: It's About Time (1992) - Jul 06, 2010 |
| 8 T2 | The Orphanage (2007) - Jul 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |