leprechaun08

leprechaun08
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% Lost in Translation (2003) - Rated 12 Jul 2011
69 14% Fantastic Four (2005) - Rated 12 Jul 2011
88 46% Rush Hour (1998) - Rated 12 Jul 2011
50 5% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 12 Jul 2011
90 62% Ed Wood (1994) - Rated 12 Jul 2011
78 21% The 6th Day (2000) - Rated 12 Jul 2011
87 41% Men in Black II (2002) - Rated 12 Jul 2011
84 33% Chicago (2002) - Rated 12 Jul 2011
89 52% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 12 Jul 2011
82 29% Black Hawk Down (2001) - Rated 12 Jul 2011