leprechaun33

leprechaun33
Movie Buff - 237 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2012
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 33% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 11 Sep 2012
95 90% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 11 Sep 2012
75 19% The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) - Rated 11 Sep 2012
95 90% The Fifth Element (1997) - Rated 11 Sep 2012
80 33% The Doors (1991) - Rated 11 Sep 2012
80 33% Junior (1994) - Rated 11 Sep 2012
80 33% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 11 Sep 2012
80 33% Dirty Dancing (1987) - Rated 11 Sep 2012
95 90% Inglourious Basterds (2009) - Rated 11 Sep 2012
100 98% Breaking the Waves (1996) - Rated 11 Sep 2012