![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lestagirl | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2010
Location: USA
|

| 90 | Alice in Wonderland (2010) - Jul 02, 2010 |
| 90 | A League of Their Own (1992) - Jul 02, 2010 |
| 99 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 02, 2010 |
| 67 | The Book of Eli (2010) - Jul 02, 2010 |
| 100 | Glory (1989) - Jul 02, 2010 |
| 78 | Freaky Friday (2003) - Jul 02, 2010 |
| 76 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Jul 02, 2010 |
| 99 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jul 02, 2010 |
| 97 | School of Rock (2003) - Jul 02, 2010 |
| 98 | Atonement (2007) - Jul 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |