![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
letterr | |
![]() |
Film Freak - 571 Films Ranked
Member Since: Apr 16, 2009
Location: MB, Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Breaking the Waves (1996) - Nov 30, 2011 |
| 90 | Melancholia (2011) - Nov 30, 2011 |
| 100 | Dogville (2003) - Nov 30, 2011 |
| 69 | Moneyball (2011) - Nov 27, 2011 |
| 68 | X-Men: First Class (2011) - Nov 24, 2011 |
| 80 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Nov 24, 2011 |
| 100 | Drive (2011) - Nov 24, 2011 |
| 100 | Bridesmaids (2011) - Aug 31, 2011 |
| 79 | Thor (2011) - Aug 31, 2011 |
| 87 | Black Swan (2010) - Jan 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |