![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
leturiaf | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 94 T9 | The Godfather (1972) - Sep 19, 2010 |
| 93 T8 | Donnie Darko (2001) - Sep 19, 2010 |
| 87 T5 | WarGames (1983) - Sep 19, 2010 |
| 88 T5 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Sep 19, 2010 |
| 98 T10 | City of God (2003) - Sep 19, 2010 |
| 70 T1 | Matchstick Men (2003) - Sep 19, 2010 |
| 83 T3 | Rounders (1998) - Sep 19, 2010 |
| 80 T2 | Men in Black (1997) - Sep 19, 2010 |
| 92 T7 | Waking Life (2001) - Sep 19, 2010 |
| 85 T4 | The Dark Knight (2008) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,051,000 Movie Rankings and Counting... |