![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lev185 | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2007
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 96 | Behind the Sun (2001) - Nov 01, 2009 |
| 86 | Fargo (1996) - Dec 24, 2007 |
| 71 | Outbreak (1995) - Dec 24, 2007 |
| 81 | Bio-Dome (1996) - Dec 24, 2007 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Dec 24, 2007 |
| 83 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Dec 24, 2007 |
| 62 | Waterworld (1995) - Dec 24, 2007 |
| 71 | Courage Under Fire (1996) - Dec 24, 2007 |
| 78 | The Birdcage (1996) - Dec 24, 2007 |
| 82 | Philadelphia (1993) - Dec 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |