![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
levo | |
![]() |
Movie Buff - 142 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: istanbul, Turkey
|

| 83 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 31, 2009 |
| 70 | The Others (2001) - Oct 31, 2009 |
| 40 | The Hot Chick (2002) - Oct 31, 2009 |
| 2 | The Nutty Professor (1996) - Oct 31, 2009 |
| 60 | Goal! (2005) - Oct 31, 2009 |
| 70 | The Island (2005) - Oct 31, 2009 |
| 50 | Charlie's Angels (2000) - Oct 31, 2009 |
| 90 | Radio (2003) - Oct 31, 2009 |
| 77 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 31, 2009 |
| 88 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |