![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
levoc | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
|

| 90 | Play It to the Bone (1999) - Oct 17, 2007 |
| 90 | The Indian in the Cupboard (1995) - Oct 17, 2007 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Quiz Show (1994) - Oct 17, 2007 |
| 90 | Donnie Brasco (1997) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Awakenings (1990) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Miss Congeniality (2000) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Rain Man (1988) - Oct 17, 2007 |
| 100 | Dave (1993) - Oct 17, 2007 |
| 100 | The Sting (1973) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |