![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
levraitrashe | |
![]() |
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: May 1, 2009
Location: France
|

| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - May 01, 2009 |
| 75 | Little Miss Sunshine (2006) - May 01, 2009 |
| 95 | Ben-Hur (1959) - May 01, 2009 |
| 90 | Scarface (1983) - May 01, 2009 |
| 85 | A Fistful of Dollars (1964) - May 01, 2009 |
| 60 | Mission: Impossible (1996) - May 01, 2009 |
| 50 | Death Proof (2007) - May 01, 2009 |
| 85 | Alien: Resurrection (1997) - May 01, 2009 |
| 80 | Final Destination (2000) - May 01, 2009 |
| 60 | Hancock (2008) - May 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |