![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lewildcat | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: UK
|

| 98 | Coco avant Chanel (2009) - May 01, 2011 |
| 90 | WALL·E (2008) - Feb 22, 2011 |
| 87 | Ponyo (2008) - Feb 20, 2011 |
| 86 | Dirty Pretty Things (2002) - Feb 20, 2011 |
| 90 | Elvis and Anabelle (2007) - Feb 20, 2011 |
| 74 | Tuck Everlasting (2002) - Feb 02, 2011 |
| 89 | Brick (2005) - Feb 02, 2011 |
| 88 | When a Stranger Calls (2006) - Feb 02, 2011 |
| 75 | Zodiac (2007) - Feb 02, 2011 |
| 95 | Walk the Line (2005) - Feb 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |