![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lewrek | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2011
Location: Turkey
|

| 80 | A Separation (2011) - Feb 25, 2012 |
| 72 | Sherlock Holmes (2010) - Aug 11, 2011 |
| 71 | The Notebook (2004) - Jul 23, 2011 |
| 78 | There's Something About Mary (1998) - Jul 23, 2011 |
| 79 | Boogie Nights (1997) - Jul 23, 2011 |
| 76 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jul 23, 2011 |
| 72 | Ken Park (2002) - Jul 23, 2011 |
| 87 | Seven (1995) - Jul 23, 2011 |
| 81 | Irreversible (2002) - Jul 23, 2011 |
| 77 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jul 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |