Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lexandrac
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2008
Location: USA
Recent Rankings
85 Deep Blue Sea (1999) - Aug 22, 2008
100 The Other Boleyn Girl (2008) - Aug 22, 2008
90 Signs (2002) - Aug 14, 2008
95 The Last Samurai (2003) - Aug 14, 2008
98 Hidalgo (2004) - Aug 14, 2008
95 Black Beauty (1994) - Aug 14, 2008
96 Seabiscuit (2003) - Aug 14, 2008
90 Flicka (2006) - Aug 14, 2008
100 Imagine Me & You (2005) - Aug 14, 2008
100 Loving Annabelle (2006) - Aug 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lexandrac. Why not go rank more films, then come back and check it out again?