Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lexiet72
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 25, 2009
Location: UK
Recent Rankings
100 What's Opera, Doc? (1957) - Jul 09, 2009
95 A Bittersweet Life (2005) - Jul 09, 2009
85 Amélie (2001) - Jun 27, 2009
100 Planet Terror (2007) - Jun 25, 2009
100 Death Proof (2007) - Jun 25, 2009
100 Let the Right One In (2008) - Jun 25, 2009
100 Pineapple Express (2008) - Jun 25, 2009
100 The Informers (2009) - Jun 25, 2009
100 Pink Floyd The Wall (1982) - Jun 25, 2009
100 Yellow Submarine (1968) - Jun 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lexiet72. Why not go rank more films, then come back and check it out again?