![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lg698 | |
![]() |
Movie Buff - 460 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Apr 18, 2007 |
| 75 | This Is Spinal Tap (1984) - Apr 18, 2007 |
| 45 | Mars Attacks! (1996) - Apr 18, 2007 |
| 80 | Working Girl (1988) - Apr 18, 2007 |
| 80 | Trainspotting (1996) - Apr 18, 2007 |
| 90 | Elizabeth (1998) - Apr 18, 2007 |
| 75 | Sleepless in Seattle (1993) - Apr 18, 2007 |
| 70 | Stepmom (1998) - Apr 18, 2007 |
| 75 | October Sky (1999) - Apr 18, 2007 |
| 70 | Hellraiser (1987) - Apr 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |