lhokjfk

lhokjfk
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 40% The King's Speech (2010) - Rated 09 Aug 2013
70 16% Gattaca (1997) - Rated 09 Aug 2013
77 60% Phone Booth (2003) - Rated 09 Aug 2013
70 16% Cowboys & Aliens (2011) - Rated 09 Aug 2013
79 71% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 09 Aug 2013
77 60% The Graduate (1967) - Rated 09 Aug 2013
77 60% Terminator Salvation (2009) - Rated 09 Aug 2013
90 97% Saw (2004) - Rated 09 Aug 2013
50 2% Saw II (2005) - Rated 09 Aug 2013
75 40% Rat Race (2001) - Rated 09 Aug 2013