![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lhpereira | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Campo Grande, MS, Brazil
|

| 80 | Brokeback Mountain (2005) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Vanilla Sky (2001) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 22, 2010 |
| 85 | Apollo 13 (1995) - Sep 22, 2010 |
| 80 | The Right Stuff (1983) - Sep 22, 2010 |
| 75 | The Village (2004) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Look Who's Talking (1989) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Click (2006) - Sep 22, 2010 |
| 80 | The Prestige (2006) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Crank (2006) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |