![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lhu167 | |
![]() |
Movie Buff - 381 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Flemington, NJ, USA
|

| 80 | Angela's Ashes (1999) - Aug 19, 2009 |
| 83 | Twins (1988) - Aug 19, 2009 |
| 86 | Midnight Express (1978) - Aug 19, 2009 |
| 76 | Fletch Lives (1989) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 19, 2009 |
| 84 | Lethal Weapon 3 (1992) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Taps (1981) - Aug 19, 2009 |
| 91 | The Outlaw Josey Wales (1976) - Aug 19, 2009 |
| 73 | The Bodyguard (1992) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Rocky (1976) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |