Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
liamrigg
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2009
Location: UK
Recent Rankings
7 Night at the Museum (2006) - Jun 06, 2009
8 Tremors (1990) - Jun 06, 2009
7 Antz (1998) - Jun 06, 2009
6 Bend It Like Beckham (2002) - Jun 06, 2009
3 Happy Feet (2006) - Jun 06, 2009
7 Saturday Night Fever (1977) - Jun 06, 2009
9 Cars (2006) - Jun 06, 2009
7 Big Momma's House 2 (2006) - Jun 06, 2009
8 The Truman Show (1998) - Jun 06, 2009
8 Dante's Peak (1997) - Jun 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with liamrigg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?